Hakkımızda

Faturavizyon ailesi olarak 11 yıldır fatura ödeme ve diğer tahsilatlarınız için altyapı oluşturuyoruz.

Fatura Ödeme Sektörünün İlklerinden

2008 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası ile münhasır bir işbirliği yaparak sektöre giriş yapan Faturavizyon, tek ortaklı bir yapıda olup 5.000.000 TL ödenmiş sermayesi ve bağımsız denetimden geçen güçlü teknolojik altyapısı ile kurumlara ve abonelere özellikle tahsilat işlemleri olmak üzere satış ve pazarlama aracılık hizmetleri vermeye başladı.

Hedefimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru hizmeti sunmaktır.

Zaman Tüneli

2008

Şirket Kuruluşu

2008 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası ile münhasır bir işbirliği yaparak sektöre giriş yaptı, kurumlara ve abonelere özellikle tahsilat işlemleri olmak üzere satış ve pazarlama aracılık hizmetleri vermeye başladı.

2010

İlk Yetkili Vezne anlaşması

Türkiye'deki ilk Yetkili vezne anlaşması sağlandı

Faaliyetlerini büyük bir ivmeyle sürdüren Faturavizyon İSKİ ve İGDAŞ ile anlaşarak kurumların ilk yetkili veznesi olan ödeme kuruluşu olmuştur.

2013

HP İle İş Ortaklığı

Hp ile iş ortaklığı yaparak cihaz ve uygulamalarımız geliştirip daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmamızı sağlayan yepyeni bir dönem başlattık.

2014

Merkezimiz Büyüdü

Bayi ağımızın ve istihdamımızın artmasıyla, bayilerimize ve müşterilerimize daha etkin hizmet sunabilmek için yeni yerimizde hizmet vermeye başladık.

2014

Hızlı NOKTA'yı Bünyemize Kattık

Türkiye Finans Katılım Bankasının Ticari Markası olan Hızlı NOKTA, Faturavizyon bünyesinde hizmet vermeye başladı.

2015

BDDK'dan Faaliyet izni aldık

Faturavizyon fatura ödeme hizmeti sunan firmalar arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan lisans alan ilk firma oldu.

2017

Para Transferi işlemleri başladı

Faaliyetlerimize, "Yurt İçi para transferi" işlemlerini ekleyerek hizmet yelpazemizi genişletip; rakiplerimiz için yol gösterici bir harita, müşterilerimiz için ise ilk tercih sebebi olmaya devam ediyoruz.

2018

Hızlı Nokta Web Yayında

2014 yılında cihaz ile sunulan Hızlı NOKTA sistemi web üzerinden sunulmaya başlandı.

Size en uygun çözümler için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçin.

İhtiyaçlarınızın belirlenmesi, taleplerinizin değerlendirilmesi ve size uygun çözümleri sunabilmemiz için müşteri danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Faturavizyon Olarak

Faaliyet gösterdiğimiz yıllar boyunca uzmanlaşmış kadromuz ve bayilerimizle kolektif bir şekilde müşterilerimize yönelik sunduğumuz hizmetlerimizde, Pazarın gereksinimlerini önceden belirleyerek, bunları yenilikçi ürünlerle karşılamayı ana hedef edindik.


Vizyonumuz

İç ve Dış Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun hizmeti sunan, yaygın bayi ağı ve alternatif kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kârlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri memnuniyet ve güvenini en değerli varlığı olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir ödeme kuruluşundan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider kuruluş olmaktır

Kalite Politikamız

Bir tahsilat ve ödeme kuruluşu, her şeyden önce saygın, güvenilir , tarafsız ve hizmet sağlayacağı alanda üst seviyede uzman olmalıdır. Bu özelliklerinin sürekliliğini sağladığı müddetçe, bu süreç içersinde yer alan tüm taraflar için bir katma değer yaratılacaktır. Ve yaratılan en büyük değer de kalite ve buna bağlı olarak güven duygusu olacaktır.

Organizasyon Şemamız

faturavizyon organizasyon şeması

Şirket Bilgileri


Yönetim Kurulu

Ünvan İsim soyisim
Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk BİLGETEKİN
Yönetim Kurulu Üyesi Orhan BULUT
Yönetim Kurulu Üyesi | Genel Müdür Kerem KALELİOĞLU

Ortaklık Yapısı

İsim Soyisim Oran
Ufuk BİLGETEKİN % 100

Şirket Bilgileri

Bilgi Açıklama
Ticari Ünvan Vizyon Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş
Vergi Dairesi MECİDİYEKÖY VD
Vergi Numarası 9250472937
Sicil Yeri İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
Sicil Numarası 657777
Türü ANONİM
Sermaye Miktarı 5.000.000 ₺
Mersis No 0925047293700019
KEP Adresi [email protected]
Genel Müdürlük Adresi Esentepe mahallesi Büyükdere caddesi Maya Akar Center No:102B Kat:8 D:37-38, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon 0850 533 0 333
Fax -
Mail [email protected]

Bağımsız Denetim Firması

Bilgi Açıklama
Ticari Ünvan BİRLEŞİM BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Adresi MEHMET AKFAN SOKAK NO:57 KOŞUYOLU-KADIKÖY
Telefon +90 216-340-72-55
E-posta [email protected]