TEMSİLCİLİK SÜRECİMİZ


Temsilci adaylarımız minimum 25 m2 boş bir çalışma ofisi belirleyerek, bu alanın açık adresini ve resimlerini başvuru aşamasında kendisiyle iletişim halinde olan Bayi Süreç Sorumlumuzla paylaşır. Belirlemiş olduğu alanın en az 500 metre civarında başka bir Fatura Vizyon bayisi olmaması gerekmektedir. Saha ekiplerimizin yapacağı inceleme sonucunda belirlenen lokasyonun uygunluğuna karar verilmesiyle Temsilci adayımız Genel Müdürlüğümüze davet edilerek, taraflar arasında sözleşme imzalanarak (Sözleşme Örneği) süreç başlatılır.
Bayilik için gerekli olan yatırımın tahsil edilmesiyle yoğunluğa bağlı olarak 3-4 hafta içerisinde mimari ve teknik işlemler tamamlanarak yeni yerimiz kullanıma hazır biçimde işletmeciye takdim edilir.


Fatura TahsilatıFatura ödeme hizmetleri kapsamında tüm kurumların ödemeleri, günü geçmiş faturalar dahil olmak üzere Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Şubesi üzerinden online olarak gerçekleşmektedir. Faturavizyon 2008'de banka ile yaptığı anlaşma çerçevesinde bugüne kadar 65 Milyon adet tahsilatı başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir

Para TransferiYurt dışında 200 ülke, 200 bin noktaya;
Yurt İçinde ise; tüm banka ve PTT Şubelerine Para Transfer İşlemleri yapılmaktadır.     
ADI SOYADI  
TELEFON  
GSM  
E-POSTA  
İL  
İLÇE  
ADRES  
NOT  
 
 
   
   


 
Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview

Destek Hattı
Fatura Vizyon: 0850 533 0 333
Hızlı Nokta    : 0850 533 0 111

Genel Müdürlük Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 13:00